Půjčky pro podnikatele a OSVČ – informace, rady

Pozor - čtěte! Vzhledem k tomu, že články na tomto webu vznikaly v průběhu několika posledních let, může se stát, že některé informace již nejsou aktuální a neodpovídají platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Děkujeme za pochopení.

Kreditní karty srovnání – hledáme nejvýhodnější kreditku

Dokument publikován 29.8.2015

Existují různé druhy kreditních karet. Všechny jsou sice úvěrem, který čerpáte podle vlastní potřeby, ale poskytují také další výhody. Jinou kreditní kartu potřebuje cestovatel po zahraničí a jinou žena v domácnosti. Virtuální kreditní karta je vhodná pro práci na internetu a slevové karty pomohou rodině s dětmi zlevnit každodenní nákupy. Pro správný výběr existuje chytré řešení - srovnání kreditních karet.Srovnávat a vybírat

Nikdy byste neměli sáhnout po první nabídce. Možná je skutečně výhodná a nejlepší. Proč ji tedy nesrovnat s jinými kreditními kartami? U kreditní karty je výhoda, že nebývá vázána pouze na váš bankovní účet, jak se mnozí domnívají. Pořídit si můžete kreditní úvěrování prakticky v kterékoliv bance bez nutnosti být jejím klientem. A některé společnosti nabízejí kreditní kartu, aniž by vůbec byly bankami. Chce to jen použít kalkulačku s názvem kreditní karty srovnání a jít tam, kde utratíte nejméně. Nebo snad máte peněz nazbyt?

Velká nabídka

V současné době si lze skutečně vybrat z mnoha možností. Objevují se zlaté karty, karty se slevami, s vrácením peněz a s bezúročným obdobím. Za vším je snaha obchodníků přilákat zákazníky a zvýšit svůj obrat. Proč se tedy nenechat rozmazlit? Použijte systém - kreditní karty srovnání a budete hned vědět, kde vás rozmazlí nejvíc. Některé kreditní karty vrátí 3 % nákupu, jiné dají 15% slevu na služby nebo elektroniku a další jsou doplněny pojištěním, dalšími kartami pro rodinu a virtuální kartou pro bezpečné obchody na internetu.

Nejlepší se neodmítá

Kreditní karty srovnání je kalkulačkou vašich výhod. Porovná během několika okamžiků všechny výhody a nevýhody. Nabídne kreditní karty pro cestování dopravou, pro časté volání v síti vašeho operátora nebo vybere podle nejbližšího nákupního řetězce. Získáte bezúročné období až 55 dnů, kdy neplatíte úrok. Na každé použití se vztahuje sleva, která vám kompenzuje úročení. Kreditní karty srovnání je prostředkem úspor, které znamenají další prostředky pro vás a vaši rodinu nebo blízké.