Půjčky pro podnikatele a OSVČ – informace, rady

Pozor - čtěte! Vzhledem k tomu, že články na tomto webu vznikaly v průběhu několika posledních let, může se stát, že některé informace již nejsou aktuální a neodpovídají platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Děkujeme za pochopení.

Česká podnikatelská pojišťovna

Půjčka pro začínající podnikatele a živnostníky

Dokument publikován 14.7.2014

Česká podnikatelská pojišťovna – ČPP – na našem trhu působí od roku 1995. I když má v názvu "podnikatelská", je pojišťovnou univerzální – nabízí pojistné produkty nejen podnikatelům, ale také běžným občanům.

Produktová nabídka ČPP

Produkty České podnikatelské pojišťovny jsou schopny ochránit Vám vše důležité počínaje zdravím, přes finance až po majetek. Vedle pojištění podnikatelů tak ČPP nabízí životní pojištění - kapitálové, investiční, úrazové, dále pak pojištění majetku - nemovitosti, domácnosti nebo třeba jízdních kol, a nesmí chybět ani pojištění vodizel - povinné ručení a havarijní pojištění s řadou zajímavých výhod.Dále je v nabídce ČPP cestovní pojištění, které lze sjednat i přes SMS, nebo pojištění zodpovědnosti.


Náš TIP: Začínáte podnikat a potřebujete peníze na rozjezd? O výhodných úvěrech a půjčkách na podnikání se můžete více informací dovědět na Maxi-Půjčky.cz


Profesionalita a srozumitelnost

Česká podnikatelská pojišťovna Vám nabízí vysokou profesionalitu při sjednávání pojištění - vyškolení pracovníci rádi a ochotně zodpoví Vaše dotazy. Pojistné smlouvy ČPP jsou jasně srozumitelné a neobsahují žádné "kličky". Tomu, co při sjednávání pojištění podepíšete, budete rozumět.

Pobočky České podnikatelské pojišťovny najdeme po celé republice a jsou pohodlně dostupné většině občanů.


Kontaktní informace

  • Adresa: Česká podnikatelská pojišťovna, a.s, Budějovická 5, 140 21 Praha 4
  • Url: www.cpp.cz