Půjčky pro podnikatele a OSVČ – informace, rady

Pozor - čtěte! Vzhledem k tomu, že články na tomto webu vznikaly v průběhu několika posledních let, může se stát, že některé informace již nejsou aktuální a neodpovídají platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Děkujeme za pochopení.

Fio banka - banka nové generace

Dokument publikován 25.8.2015

Fio banka je ryze českou bankou a na našem finančním trhu je poměrně nová. Nicméně vychází z téměř 17 let zkušeností a tradice stejnojmenné finanční skupiny. Co je ale podstatné - Fio banka je bankou nové generace a přináší zásadní změny v bankovních službách a v přístupu ke klientům. Co to konkrétně znamená?

Například to, že ve Fio bance platíte jen za to, za co se platit má. Spoustu lidí dnes rozčiluje, že u běžné banky je nutné platit za vedení běžného účtu, za příchozí/odchozí platby a desítky dalších nesmyslných poplatků. U Fio banky je vedení účtu zdarma a zdarma nebo za minimální poplatek jsou také všechny běžné transakce a úkony, které se svým účtem běžně provádíte.Náš TIP: Pro ty, kteří hledají snadný, rychlý a dostupný úvěr, je zde půjčka na občanku. Kdo takovéto půjčky poskytuje, za jakých podmínek a na co si dávat pozor se můžete dočíst zde.


Proč je to možné u Fio banky a nejde to u velkých bank? Fio se totiž snaží fungovat co nejefektivněji a neutrácí například prostředky za velké bankovní paláce. Svěřené prostředky rozumně investuje a je striktně orientována na své zákazníky a jejich potřeby.

Nabídka produktů Fio banky

V nabídce Fio banky najdeme všechny standardní bankovní produkty - běžný účet a spořicí účet, úvěrové produkty pro fyzické osoby i pro podnikatele, dále jsou to platební karty a nechybí samozřejmě Internet banking, který Vám nabídne mnoho bezplatných služeb. Pokud člověk často dostává platby například ze Slovenska, určitě jej potěší fakt, že i takováto platba u Fio banky nebude zpoplatněna.

Akcie a investování

Kromě těchto běžných produktů se Fio banka specializuje na produkty z oblasti investování - internetové obchodování, nákup/prodej akcií a další typy investic.

Vzhledem k nespokojenosti klientů bank s předraženými produkty a kvalitě služeb Fio banky můžeme čekat, že se produktové portfolio tohoto nového bankovního subjektu bude v budoucnu dále rozšiřovat.


Fio Banka - kontaktní údaje

  • Fio banka, a.s., Millennium Plaza, V Celnici 10, 117 21 Praha 1
  • Kód banky/SWIFT kód: 2010 / FIOZSKBA
  • Url: www.fio.cz