Půjčky pro podnikatele a OSVČ – informace, rady

Pozor - čtěte! Vzhledem k tomu, že články na tomto webu vznikaly v průběhu několika posledních let, může se stát, že některé informace již nejsou aktuální a neodpovídají platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Děkujeme za pochopení.

Půjčka 1000 ihned na účet

Dokument publikován 22.4.2015

Částka 1000 Kč není vysoká, pokud zrovna nechybí při placení nebo v rodinných účtech. Někdy se nemůžete dopočítat při placení dluhů a jindy debetní karta nevydá ani korunu. Často se pak taková částka stane nezbytností a otázkou nejvyšší priority. Kde ji ale rychle získat?Rychlé řešení

Stačí si o půjčku zažádat prostřednictvím jednoduchého formuláře na internetu nebo jen poslat sms zprávu. Získání půjčky probíhá velice rychle a operativně. Se zvolením správného čísla je další podmínkou pouze vyplnění formální sms zprávy a její odeslání. Často taková textová zpráva obsahuje pouze několik slov. Půjčka 1000 ihned na účet požaduje jen jméno, adresu, někdy číslo dokladu a datum narození. Samozřejmě se musí zadat požadovaná částka a uvést číslo účtu.

Ověření žadatele

Půjčka 1000 ihned na účet může mít různé formy ověření totožnosti. Podle potřeby si můžete takovou možnost vybrat. Některé půjčky znamenají zpětné zavolání a dotaz na některé specifické znalosti vlastní osoby. Občas se první půjčka posílá poštovní složenkou, kdy peníze jsou vydány jen konkrétní osobě. Častým způsobem ověření je také zaslání 1 Kč na účet společnosti, která půjčuje. Pokud je shoda v pořádku, peníze máte na účtu do několika minut.

Převod peněz

První půjčení je složitější, ale každé další již ověření nevyžaduje. Obvykle dostanete kód, pod kterým odešlete žádost nebo sms s požadovanou částkou. Peníze nejrychleji obdržíte převodem na účet. Je výhodné při nutném získání hotovosti mít stejnou banku. Nebo si v takové bance založit účet a debetní kartu . Převod v rámci jedné banky probíhá tak rychle, že je otázkou jen několika minut. Proto je půjčka 1000 ihned na účet tak pohotová. Svých 1000 Kč můžete mít za několik minut a nemusíte se nikdy trápit s menší hotovostí. Když peníze včas vrátíte, stanete se dobrým klientem, který každou další půjčku třeba i ve vyšší částce vždy dostane.