Půjčky pro podnikatele a OSVČ – informace, rady

Pozor - čtěte! Vzhledem k tomu, že články na tomto webu vznikaly v průběhu několika posledních let, může se stát, že některé informace již nejsou aktuální a neodpovídají platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Děkujeme za pochopení.

SMS půjčky, u nichž záznam v registru není překážkou

Dokument publikován 25.7.2015

Jaký je nejrychlejší způsob, jak získat peníze se záznamem v registru dlužníků? Odpovědí je SMS půjčka bez nahlížení do registru! Nikdy nebylo jednodušší sjednat si úvěr s negativní platební historií. Tuto půjčku poskytuje hned několik finančních společností a Vy si v klidu domova můžete porovnat jednotlivé nabídky a rozhodnout se pro tu nejvýhodnější.

Dostupná a rychlá půjčka

Výhodou SMS půjčky bez registru je její dostupnost, rychlé vyřízení a téměř okamžitý převod peněz na účet. Prostřednictvím jedné SMS zprávy nebo přes internet si můžete sjednat půjčku až do výše 5 000 Kč.Při on-line vyřízení nepotřebujete žádné kopie dokladů ani potvrzení o příjmech. Vypisujete pouze základní údaje o své osobě, číslo občanského průkazu a číslo účtu. Od vyplnění žádosti k připsání peněz na účet často neuplyne ani hodina.

Do registru se může dostat každý

Jak už název půjčky napovídá, společnost nenahlíží do registrů. Každý se může dostat do prodlení se splátkami nebo zapomenout uhradit složenku mobilnímu operátorovi. Proč být za to trestán? Pokud jste s žádostí o půjčku neuspěli v bance kvůli záznamu v registru, u této půjčky to není překážkou. Stačí splnit dvě podmínky – věk alespoň 18 let a být občanem ČR.

Poplatek za půjčku

U SMS půjčky bez registru neplatíte klasický úrok, ale pevný poplatek, jehož výši znáte před odesláním žádosti. Můžete si tak udělat představu, jakou sumu a do jakého termínu musíte vrátit. Poplatek je splatný spolu s půjčenými penězi nejpozději do 30 dnů. Při nečekaném výpadku příjmu před splatností můžete požádat o prodloužení termínu.