Půjčky pro podnikatele a OSVČ – informace, rady

Pozor - čtěte! Vzhledem k tomu, že články na tomto webu vznikaly v průběhu několika posledních let, může se stát, že některé informace již nejsou aktuální a neodpovídají platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Děkujeme za pochopení.

Equa bank Minutová půjčka

Dokument publikován 30.6.2015

Chcete půjčku, která vás nenechá na výsledek dlouho čekat, půjde o spolehlivý bankovní produkt a budete si moct většinu parametrů nastavit podle sebe? Představte si, že taková existuje. Jedná se o Equa bank Minutovou půjčku, u které se výsledek dozvíte již do 1 minuty a odtud plyne i její název.

Bankovní půjčka s parametry podobnými těm nebankovním

Výsledek žádosti o půjčku za pár minut, na toto jsme zvyklí u nebankovních rychlých půjček. To, že se s těmito podmínkami můžeme setkat i u bankovního úvěru, je poněkud neobvyklé. Taková je ale Equa bank Minutová půjčka, která má mnoho dalších výhod. Díky ní využijete stabilní zázemí banky a nemusíte na peníze dlouho čekat. Máte šanci získat výhodnou půjčku s garantovanou nízkou úrokovou sazbou.Řekněte si až o 600 000 Kč

Minutová půjčka vám umožní říct si až o 600 000 Kč. Její výše ale začíná už na 5 000 Kč a je jen na vás, kolik peněz potřebujete a kolik zvládnete splácet. Půjčku si dobře rozmyslete a rozhodně nezapomeňte na pojištění schopnosti splácet pro případ nenadálých událostí. Na vašem zvážení je výše splátek i doba splatnosti, od 3 do 84 měsíců. Přes internetové bankovnictví můžete měnit datum měsíční splátky i parametry úvěru.

Výsledek do 1 minuty při online vyřízení

Nevadí vám vyřídit si půjčku přes internet? Pak podejte online žádost a její vyhodnocení proběhne do 1 minuty. Pak se dostavíte na pobočku, kde podepíšete smlouvu a peníze jsou vám ihned odeslány na účet. Další variantou podání žádosti je telefonicky prostřednictvím Klientského centra nebo přímo na pobočce banky.

Žádná zdlouhavá administrativa

S půjčkou není spojeno téměř žádné papírování. K vyřízení potřebujete doklad totožnosti a mít stálý příjem. Nemusíte využívat žádné další placené produkty, aby vám banka garantovala stejnou výši úrokové sazby, jako při zřízení. Ani mimořádné splátky, vedení úvěru, vedení účtu k úvěru nebo předčasné splacení nejsou zpoplatněné záležitosti.


Nedosáhnete na bankovní půjčky? Žádný strach, pomoci vám může spousta nebankovních společností nabízející širokou paletu podmínek. Podrobné informace naleznete na webu Maxi-Půjčky.cz.